www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Няколко въпроса към "Атака"


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Няколко въпроса към "Атака"
Eлтимир
Публикувано на: 29.4.2009, 10:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://eltimir.ucoz.ru/news/2009-04-29-117
Наближават избори, и както винаги, когато наближават избори, тоя или оня те агитира да гласуваш за него. Така е и при мен. Сега да помислим. За ДПС няма да гласувам в никакъв случай. За БСП също. Разните СДС-та, ДСБ-та, БЗНС-та и не знам още какви – тях ги видяхме колко струват. Нищо не струват! Няма да гласувам и за ГЕРБ, защото знам кой е Бойко Борисов. Знам и кои са неговите хора. Нека не изброявам, всички отпадат. Остава „Атака”. Да гласувам ли за нея?
Говоря само и единствено от свое име. Затова ще дам само и единствено примери, които ме засягат пряко и лично. Да, пристрастен съм, при това много съм пристрастен. Но защо съм пристрастен?
Някога, преди години занесох на Волен Сидеров издавания от мен вестник „Съпротива”. Волен сподели, че неговата голяма мечта е да направи свой собствен вестник. Попитах го дали ще ме вземе да работя при него. „О, ти ще си първият, когото ще поканя!” – отговори Волен. По онова време мислех, че ми е приятел и му вярвах. Сега Волен има вестник „Атака”, но не само не ме покани да работя там, не само не ме взе на работа там, но вестникът му дори отказва да печата мои статии. Вероятно заради присъствието ми в списъка на забранени автори. Моето име е добавено там лично от ген. Атанас Атанасов, дясната ръка на „антикомуниста” Иван Костов.
По-късно публикувах достатъчно данни, придружени със снимки за връзките на наши висши ченгета с турската терористична организация „Сивите Вълци”. Визирах конкретно Павлин Димитров, сегашния Генерален секретар на МВР. Никаква подкрепа от „Атака”, никакво съдействие за разобличаване на престъпниците.
През юни 2006 година ми подпалиха жилището. В два часа през нощта с туба коктейл „Молотов”. Политически мотивиран терористичен акт срещу доказан български националист. „Атака” пак замълча. Нещо повече, от екрана на Телевизия СКАТ, разни комплексирани недоносчета почнаха да разправят, че съм се напил и съм се подпалил сам. Като съм изпуснал незагасена цигара върху цимента на стълбището, циментът се подпалил и така…
Щях да забравя още нещо. Преди време поставиха в Ботевград паметна плоча за някакъв си измислен "холокост" срещу циганите. Аз тогава писах, протестирах, но от местната оррганизация на "Атака", която има и общински съветници пак не получих подкрепа. Наистина, съвсем честно ми се ще поне сега да получа някакво обяснение.
Тук:
http://vazrajdane.ucoz.ru/load/1-1-0-1
Можете да намерите книгата "Ботевградското безумие", в която засягам и безумието с циганския "холокост".
Има и още, има още много, но да не ставам досаден. Думата ми е за нещо друго. За изборите. Защото ако ще гласувам за някого, аз трябва да бъда мотивиран да го направя, нали така? Много искам да знам как и с какво „Атака” ще ме мотивира да агитирам и да гласувам за нея.
Моите мотиви са ясни, простички и конкретни. Искам да получа също такива ясни, простички и конкретни отговори. И по възможност без ругатни.


--------------------
PM
Top
Astronomer
Публикувано на: 29.4.2009, 19:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



Е, няма спор че има много въпросителни пред "Атака" и по-специално Волен. Например не отговори на никой и пред никой защо отстрани може би най-ценния кадър като анализатор и юрист Антон Сираков. Той беше канен при Боян Расате по ББТ и там каза, че бил отстранен, защото задавал неудобни въпроси относно вземането на някои "странни" решения в партията и относно финансови въпроси. Горещо препоръчвам предаването да се гледа на адрес http://www.vbox7.com/play:cbf7769c
Също така има явни въпроси, които трябва да се обсъждат и задават на определени хора, а Волен не го прави, той се е фиксирал само върху 10 въпроса и само тях повтаря, а не може така защото това се нарича популизъм.
Говори за политически изцепки и абсурди, а по-малко говори за икономически такива. За финанси пък хич не говори, а трябва. Защо не говори за финансовия балон на шайката евреи, който обезценява всички пари, а оттам и всяка стока, който наричат финансова криза (криза ама друг път, ебати идиотската криза). Що се отнася до гласуването, то също ще е пародия. Защо? Защото, ако народът можеше чрез изборите да реши нещо нямаше да му дават да гласува. Все пак призовавам да се гласува за някоя партия или да се зачеркне цялата бюлетина.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020